Tavaszi Vadászat 3D Szittyaföld 2018

Versenyző neve Egyesület, vagy lakóhely Íjkategória Korosztály pont helyezés
Szűcs Rózsa   Vadászreflex, TR-RB Veterán nő 215 I.
Bagdi Lajosné   Pusztai, PB-HB Veterán nő 232 I.
Pencsók Edit   Pusztai, PB-HB Veterán nő 207 II.
Bicskeiné Csányi Mária Turul Koppány Íjászai HE Pusztai, PB-HB Veterán nő 105 III.
Gyarmati Gábor SZISE Vadászreflex, TR-RB Veterán férfi 372 I.
Komáromi György Farkasok I.E. Vadászreflex, TR-RB Veterán férfi 343 II.
Lengyel Zoltán Farkasok I.E. Vadászreflex, TR-RB Veterán férfi 336 III.
Szántó István   Vadászreflex, TR-RB Veterán férfi 324  
Szabó József   Vadászreflex, TR-RB Veterán férfi 318  
Katona Ferenc Dorozsmai Íjászok Vadászreflex, TR-RB Veterán férfi 314  
Katona Róbert Szegedi Szittyák Vadászreflex, TR-RB Veterán férfi 314  
Tóth M. László Szegedi Szittyák Vadászreflex, TR-RB Veterán férfi 255  
Sípos Árpád   Vadászreflex, TR-RB Veterán férfi 154  
Csikós István   Vadászreflex, TR-RB Veterán férfi 141  
Nagy Kálózi József Halasi Napsólyom I.E. Pusztai, PB-HB Veterán férfi 294 I.
Dobrossi Ferenc OIE Pusztai, PB-HB Veterán férfi 291 II.
Opauszki Zoltán CSLIK Pusztai, PB-HB Veterán férfi 270 III.
Ádám Ottó   Pusztai, PB-HB Veterán férfi 265  
Kerekes Ferenc   Pusztai, PB-HB Veterán férfi 257  
Dinnyés Gyula Turul Koppány Íjászai HE Pusztai, PB-HB Veterán férfi 250  
Bagdi Lajos   Pusztai, PB-HB Veterán férfi 226  
Tóth Imre   Pusztai, PB-HB Veterán férfi 195  
Dózsa György Halasi Napsólyom I.E. Pusztai, PB-HB Veterán férfi 171  
Győri János CSLIK Pusztai, PB-HB Veterán férfi 160  
Antal István   Longbow, TR-LB Veterán férfi 238 I.
Faragó János OIE Csigás CU Veterán férfi 217 I.
Szonda Sándor   Csigás CB Veterán férfi 172 I.
Gera Ferenc Éjsólyom Csigás 3D Veterán férfi 235 I.
Blastyák Mihály OIE Csigás 3D Veterán férfi 222 II.
Rajkó Sándor   Csigás 3D Veterán férfi 174 III.
Faragó Csaba KLIFT Csigás 3D Veterán férfi    
Horváth Anna Fénypárduc Pusztai, PB-HB Serdülő lány 256 I.
Lekes Maja   Pusztai, PB-HB Serdülő lány 223 II.
Fehér Emma   Csigás 3D kadet nő 199 I.
Lakatos Ágnes SZISE Vadászreflex, TR-RB kadet lány 139 I.
Horváth Klára Csenge Fénypárduc Vadászreflex, TR-RB kadet lány 116 II.
Török Petra SZISE Vadászreflex, TR-RB kadet lány 98 III.
Kószó Dóra   Pusztai, PB-HB Kadet lány 76 I.
Lendvai Boglárka   Barebow, BB Kadet lány 122 I.
Gál Balázs Alex MTVSE Vadászreflex, TR-RB Kadet fiú 276 I.
Németh Zoltán Kornél Pálmonostori Íjász Egyesület Vadászreflex, TR-RB Kadet fiú 132 II.
Katona Mátyás Szegedi Szittyák Pusztai, PB-HB Kadet fiú 209 I.
Gila Csanád Szegedi Szittyák Pusztai, PB-HB Kadet fiú 177 II.
Tóth Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom I.E. Pusztai, PB-HB Kadet fiú 169 III.
Fejes Dániel Szegedi Szittyák Pusztai, PB-HB Kadet fiú 151  
Bálint Bence SZISE Olimpiai, OL Kadet fiú 158 I.
Lekes Dávid   Barebow, BB Kadet fiú 70 I.
Németh László Zsolt Pálmonostori Íjász Egyesület Vadászreflex, TR-RB Ifjúsági Fiú 278 I.
Rácz Nikolasz Norbert Turul Koppány Íjászai HE Longbow, TR-LB Ifjúsági Fiú 186 I.
Farkas Babett SZISE Vadászreflex, TR-RB gyerek lány 250 I.
Fejes Henrietta Szegedi Szittyák Vadászreflex, TR-RB gyerek lány 225 II.
Soós Gergő   Vadászreflex, TR-RB Gyerek fiú 406 I.
Marschall Kristóf   Vadászreflex, TR-RB Gyerek fiú 357 II.
Sípos Zsombor MTVSE Vadászreflex, TR-RB Gyerek fiú 356 III.
Sípos Samu   Vadászreflex, TR-RB Gyerek fiú 341  
Ótott Csanád   Pusztai, PB-HB Gyerek fiú 364 I.
Kovács Máté   Pusztai, PB-HB Gyerek fiú 357 II.
Mizsei Jácint Fénypárduc Pusztai, PB-HB Gyerek fiú 307 III.
Fetter Tamás ifj. Fénypárduc Pusztai, PB-HB Gyerek fiú 203  
Ótott Lehel   Pusztai, PB-HB Gyerek fiú 181  
Kutas Éva TIS Vadászreflex, TR-RB Felnőtt nő 202 I.
Hódosy Annamária Dr. SZISE Vadászreflex, TR-RB Felnőtt nő 180 II.
Bácskai Beatrix Szegedi Szittyák Vadászreflex, TR-RB Felnőtt nő 177 III.
Kis Mónika Turul Koppány Íjászai HE Vadászreflex, TR-RB Felnőtt nő 153  
Lévárdi Melinda   Pusztai, PB-HB felnőtt nő 210 I.
Tompai Tímea Fénypárduc Pusztai, PB-HB felnőtt nő 173 II.
Németh Mónika Pálmonostori Íjász Egyesület Pusztai, PB-HB felnőtt nő 136 III.
Horváth Józsefné Fénypárduc Pusztai, PB-HB felnőtt nő 133  
Nagy Kálózi Mónika Halasi Napsólyom I.E. Pusztai, PB-HB felnőtt nő 76  
Vasné Köteles Anita Fénypárduc Longbow, TR-LB felnőtt nő 195 I.
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok, Érd Csigás CU felnőtt nő 134 I.
Melkvi Imre Éjsólyom Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 401 I.
Gál Balázs MTVSE Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 366 II.
Bense László Turul Koppány Íjászai HE Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 308 III.
Kothencz János   Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 297  
Fülep László Farkasok I.E. Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 296  
Mucsi Zoltán Szegedi Szittyák Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 286  
Ozsvar András Phoenix Archery Sport Club, Kisjenő Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 285  
Vas Tibor Fénypárduc Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 274  
Berta Norbert MTVSE Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 267  
Berkes József Szegedi Szittyák Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 228  
Horváth József Fénypárduc Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 226  
Sípos Zoltán MTVSE Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 212  
Tóth József   Vadászreflex, TR-RB Felnőtt férfi 171  
Tóth Zoltán   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 331 I.
Baranyi Tamás   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 319 II.
Torbán Csaba   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 311 III.
Gavula R.M. Viktor   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 295  
Szeibert Imre Turul Koppány Íjászai HE Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 289  
Kovács Lajos   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 283  
Kis-Nagy Zoltán Phoenix Archery Sport Club, Kisjenő Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 274  
Nagy István CSLIK Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 265  
Szóró Imre   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 258  
Fejes Róbert Szegedi Szittyák Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 251  
Ádám Attila Halasi Napsólyom I.E. Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 245  
Tóth Mihály Turul Koppány Íjászai HE Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 234  
Botyánszki Zsolt   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 233  
Németh László Pálmonostori Íjász Egyesület Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 230  
Tódor Imre   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 227  
Kovács László   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 203  
Ótott Attila   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 201  
Nyári István Turul Koppány Íjászai HE Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 198  
Kómány Mihály   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 188  
Kőrösi Zsolt Halasi Napsólyom I.E. Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 179  
Molnár Sándor   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 179  
Oláh Csaba   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 178  
Tari László Szegedi Szittyák Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 174  
Csontos Gábor Szegedi Szittyák Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 171  
Mizsei György Fénypárduc Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 168  
Farkas Nándor   Pusztai, PB-HB Felnőtt férfi 162  
Kis János Fénypárduc Longbow, TR-LB Felnőtt férfi 272 I.
Szilágyi Gábor   Longbow, TR-LB Felnőtt férfi 209 II.
Petrecz Zsolt Eleven Csigás CU Felnőtt férfi 244 I.
Csáki Róbert OIE Csigás 3D Felnőtt férfi 243 I.
Layer Gábor Sashalmi Íjászok Csigás 3D Felnőtt férfi 239 II.
Kocsi István Martfű Csigás 3D Felnőtt férfi 234 III.
Blastyák János OIE Csigás 3D Felnőtt férfi 225  
Kovács Attila   Csigás 3D Felnőtt férfi 225  
Andrási Ferenc   Csigás 3D Felnőtt férfi 219  
Kovács Zsolt   Csigás 3D Felnőtt férfi 209  
Bede Antal   Csigás 3D Felnőtt férfi 208  
Kovács Gábor MTVSE Csigás 3D Felnőtt férfi 203  
Szalóky Tamás   Csigás 3D Felnőtt férfi 174  
Lekes Attila   Barebow, BB Felnőtt férfi 151 I.
Szabó László   Barebow, BB Felnőtt férfi 141 II.
Horváth Attila   Barebow, BB Felnőtt férfi 124 III.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük